Je me suis installée en France....

Tak... jeszcze pewnie troszkę czasu pochłonie moje zadomowienie się we Francji, ale na tym etapie jest już całkiem nieźle... cały proces mojego zadomowienia po przeprowadzce z Polski kilka miesięcy temu zaczął się od dostosowania całego mieszkania pod potrzeby dwóch osób, ciągłego latania z pędzlem, przestawiania itp.itd. a po odkryciu portalu deccoria.pl to już cały świat mi prawie zwariował :)
 Ha, oczywiście wiele jeszcze do zrobienia, ale z stamtąd zaczerpnęłam wiele inspiracji mieszkaniowych, co pewnie pozwoliło mi przetrwać pierwsze, długie miesiące na emigracji!!Wciągnęło mnie buszowanie po blogach, odkrywanie nowych możliwości....
Z drugiej strony możliwość przekazania przynajmniej kilka razy w miesiącu co u mnie moim znajomym w różnych zakątkach świata:)
W rzeczy samej nie będzie tu tylko o lataniu z pędzlem po mieszkaniu ( swoją drogą jeszcze coś  tam do przemalowania zostało :( ) Alors...tymczasem blog korespondentki z Paryża uważam za otwarty i zobaczymy co z tego wyniknie !!

2 komentarze:

  1. Witaj, Tak jak obiecałam na deccori, zajrzałam :), ja tez załozyłam bloga :) i tez raczkuję w tym temacie :) pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń